Terug

Het UREKA team

Het UREKA team

Het UREKA team uitklapper, klik om te openen

Het Ureka kernteam is verantwoordelijk voor de gehele organisatie van- en communicatie in- de challenge. Zij voeren de intakegesprekken tijdens de werving, ondersteunen de Urekanten tijdens het traject  en geven daar waar nodig workshops aan de Urekanten, bv een pitch training en een buca training. De Urekanten kunnen altijd terecht met vragen bij het team en gebruik maken van het netwerk van de verschillende teamleden.

Het kernteam van de Ureka Mega Challenge bestaat uit:

Linda Streefkerk (projectleider)

Stafladviseur Innovatie, Netwerk en Partnerships
Research Office, directie Raad van Bestuur
l.streefkerk@umcutrecht.nl

Joris Jaspers

Hoofd Innovatie Medische Technologie & Klinische Fysica
Directie Facilitair Bedrijf
J.Jaspers@umcutrecht.nl

Jaap Trappenburg

Assistent Professor Thinc
Divisie Julius Centrum
jtrappen@umcutrecht.nl

Jelle Goossens

Programmamanager, Digital Health
Directie Raad van Bestuur
J.M.Goossens-5@umcutrecht.nl 

Ingrid Nijhuis

Manager Innovatie
Directie IT
c.s.m.nijhuis-2@umcutrecht.nl

Danielle Counotte

Business Developer
Utrecht Holdings
danielle.counotte@utrechtholdings.nl

Erik van Tilborg

Impact Officer, Research Office
Directie Raad van Bestuur
E.vanTilborg-3@umcutrecht.nl 

Annemarie Waitz

Projectondersteuner
Research Office, directie Raad van Bestuur
a.waitz@umcutrecht.nl

Tijdens het Ureka traject wordt nauw samengewerkt met:

Bedankt voor uw reactie!

Heeft deze informatie u geholpen?

Graag horen we van u waarom niet, zodat we onze website kunnen verbeteren.

Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website maakt gebruik van cookies Deze website toont video’s van o.a. YouTube. Dergelijke partijen plaatsen cookies (third party cookies). Als u deze cookies niet wilt kunt u dat hier aangeven. Wij plaatsen zelf ook cookies om onze site te verbeteren.

Lees meer over het cookiebeleid

Akkoord Nee, liever niet